PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza osoby zajmujące się w gminach rozwiązywaniem problemów alkoholowych do udziału w szkoleniu „Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych w społeczności lokalnej”, które zostanie przeprowadzone w oparciu o „Ramowy programu szkolenia dla gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych”,.

Projekt jest skierowany do tych gmin, których dochody uzyskane z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych wynoszą nie więcej niż 100 000 zł., dlatego koszty związane z organizacją, uczestnictwem, pobytem oraz dydaktyką pokrywa PARPA. Uczestnicy pokrywają wyłącznie koszty dojazdu.

Do udziału w projekcie zapraszamy po dwie osoby z każdej gminnej/miejskiej komisji. Możliwy jest także, w ramach dwóch miejsc dla gminy, udział pełnomocnika/koordynatora ds. rozwiązywania problemów alkoholowych w sytuacji, w której nie jest on członkiem komisji.

Szkolenie składa się z dwóch modułów i odbędzie się w Fundacji Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Uzależnień ETOH w Warszawie przy ul. Mszczonowskiej 6 w terminach: 27-30 września br. oraz 18-20 października br.

Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Państwu pani Katarzyna Szrajnert, pracownik Działu Programów Lokalnych (tel. 22 2506341).

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Wypełniony formularz prosimy odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19 września 2016 roku.

O zakwalifikowaniu do udziału w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń

formularz zgłoszeniowy <<<<<.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie