PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zespół naukowców z Instytutu Psychologii PAN poszukuje pełnoletnich mężczyzn doświadczających problemu uzależnienia od alkoholu, utrzymujących abstynencję w okresie od 1 miesiąca do 12 miesięcy, gotowych wziąć udział w badaniu.

Zespół naukowców z Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk prowadzi badania mające na celu rozpoznanie biologicznych mechanizmów powstawania zachowań nałogowych, w tym różnych form uzależnień. W związku z tym badaniem naukowcy poszukują pełnoletnich mężczyzn doświadczających problemu uzależnienia od alkoholu, utrzymujących abstynencję w okresie od 1 miesiąca do 12 miesięcy, chętnych do badania z użyciem rezonansu magnetycznego. Badanie polega na wypełnieniu krótkiej ankiety (około 20 minut) oraz wizycie w Pracowni Obrazowania Mózgu (2 godziny) w Warszawie.

Co można zyskać:

- wynagrodzenie w wysokości od 120 do 160 PLN  oraz bezpłatne badanie mózgu za pomocą rezonansu magnetycznego,

- pomoc naukowcom w zrozumieniu, co dzieje się w mózgu osób, które uzależniają się od substancji chemicznych.

Badanie jest całkowicie anonimowe, wszelkie dane wykorzystywane będą tylko do celów naukowych. W dowolnym momencie możesz przerwać udział w badaniu. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie ankiety na stronie: www.rekrutacja.badanienalogow.pl

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie