PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PSYCHE PLUS zaprasza na szkolenie uzupełniające dla psychoterapeutów pt. "Terapia rodzin i par w nurcie systemowym z elementami terapii psychodynamicznej".
Szkolenie będzie trwało od stycznia 2018r. do grudnia 2021r. i odbywać się będzie w Warszawie przy ul. Cieszyńskiej 2A.

Zapraszamy na szkolenie uzupełniające dla psychoterapeutów pt. "Terapia rodzin i par w nurcie systemowym z elementami terapii psychodynamicznej". Osoby zainteresowane szkoleniem informujemy, że termin zniżki wynoszącej 400 zł mija 15 czerwca 2017 roku.

Szkolenie ma charakter zaawansowany i jest skierowane do certyfikowanych psychoterapeutów oraz psychoterapeutów w trakcie pełnego szkolenia psychoterapeutycznego, którzy chcą rozszerzyć swoje kompetencje o prowadzenie terapii rodzin i par w nurcie systemowym.

Kierownikiem szkolenia jest dr hab, prof. UW Barbara Tryjarska. W szkoleniu zajęcia prowadzić będą doświadczeni psychoterapeuci, psycholodzy, seksuolodzy i psychiatrzy (w kolejności alfabetycznej): Luis Alarcon Arias, prof. dr hab. Bogdan de Barbaro, dr Daniel Bąk, dr Szymon Chrząstowski, dr Andrzej Depko, dr hab. Mariusz Furgał, Monika Gajdzik, dr hab. prof. UJ Barbara Józefik, dr Piotr Kiembłowski, dr Adam Kłodecki, dr Olga Kriegelewicz, prof. dr hab. Irena Namysłowska, Alina Naporowska, prof. dr hab. Ewa Pisula, dr Lidia Popek, dr hab. Joanna Radoszewska, prof. dr hab. Katarzyna Schier, dr Diana Senator, Joanna Skowrońska, Anna Tanalska-Dulęba, Jolanta Zmarzlik.

Całość szkolenia składa się z 336 godzin lekcyjnych zajęć w formie seminariów (122 godzin), warsztatów (64 godzin), superwizji grupowej systemowej oraz psychodynamicznej prowadzonej przez prof. Barbarę Tryjarską, prof. Irenę Namysłowską oraz Joannę Skowrońską (100 godzin), stażu (30 godzin), własnego doświadczenia terapeutycznego (8 godzin), seminarium dyplomowego (6 godzin) oraz pozostałych form zajęć (6 godzin).

Szkolenie jest organizowane przez Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PSYCHE PLUS i będzie się odbywać się w jego siedzibie przy ul. Cieszyńskiej 2A w Warszawie (Mokotów, blisko stacji metra „Wilanowska").

Szkolenie odbędzie się od stycznia 2018 roku do grudnia 2021 roku w formie comiesięcznych zjazdów w niedziele lub sobotę i niedzielę.

W celu zapisania się na szkolenie należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy (znajdujący się w załączniku) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Przed dokonaniem zgłoszenia uprzejmie prosimy o zapoznanie się z opisem szkolenia, regulaminem szkolenia oraz programem szkolenia umieszczonym na stronie http://psycheplus.pl/szkolenia/szkolenie-terpia-rodzin-par.html .

Zachęcamy również do zapoznania się z programem, który został załączony.

Więcej informacji na temat szkolenia można uzyskać na stronie www.psycheplus.pl/szkolenia , pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 22 699 02 02.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie