PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 


Zapraszamy na konferencję szkoleniową pt. Ostry i przewlekły stres a zdrowie psychiczne, organizowaną przez PARPA we współpracy z Fundacją ETOH. Konferencja odbędzie się w dniach 5 - 6 września 2017r. w Warszawie.

 

 

Konferencja szkoleniowa pt. " Ostry i przewlekły stres a zdrowie psychiczne 

PARPA we współpracy z Fundacją ETOH zapraszają na konferencję szkoleniową pt. Ostry i przewlekły stres a zdrowie psychiczne”, która odbędzie się w dniach 5 - 6 września 2017r. w Warszawie w siedzibie fundacji.

Zapraszamy osoby dyżurujące w punktach informacyjno-konsultacyjnych, konsultantów telefonów zaufania, oraz wszystkie osoby zainteresowane tą problematyką, w tym: psychologów, pedagogów, mediatorów, kuratorów, itd.

Program Konferencji opiera się na sprawdzonych metodach oddziaływań edukacyjnych, profilaktycznych, terapeutycznych z praktyki wysokiej klasy specjalistów. Do wygłoszenia wykładów zaprosiliśmy takich wybitnych ekspertów jak: prof. dr hab. Jan Czesław Czabała i dr Piotr Plichta. Warsztaty i zajęcia seminaryjne poprowadzą znani psychoterapeuci, psychiatrzy oraz trenerzy mający doświadczenie w pracy z tematami dotyczącymi zdrowia psychicznego, w tym stresu oraz zaburzeń psychicznych, jak m.in. dr n. med. Witold Pawliczuk, dr n.med. Ryszard Jabłoński, dr Adam Kłodecki i inni.

W czasie zajęć przedstawione zostaną nowoczesne metod i formy pracy profilaktycznej w aspekcie uzależnień, ostrego i przewlekłego stresu, samouszkodzeń dzieci i młodzieży, zaburzeń lękowych, depresji, samobójstw, itp. Promowanie zdrowego stylu życia - podnoszenie kondycji psychicznej
i fizycznej. Projekt zaplanowany jest z myślą o osobach mających bezpośredni kontakt z młodzieżą, dziećmi i osobami z problemem alkoholowym; z grupy podwyższonego ryzyka pod względem narażenia na stres takich jak osoby pracujące w punktach informacyjno-konsultacyjnych, konsultanci telefonów zaufania oraz psycholodzy, pedagodzy, mediatorzy, kuratorzy. Będzie to także doskonała okazja do zdobycia wiedzy i osobistej pracy nad własnymi doświadczeniami.

Udział w konferencji to inwestycja w kwocie 230 zł . W ramach powyższej kwoty organizator zapewnia udział w zajęciach, materiały edukacyjne, pełne wyżywienie oraz nocleg. Koszty dojazdu pokrywają uczestnicy.

Zapraszamy do udziału w konferencji i zachęcamy do przesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Fundacji ETOH www.etoh.edu.pl – do 11 sierpnia 2017 roku na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zastrzegamy sobie prawo zakończenia naboru przed wyznaczonym terminem. Osoby wpisane na listę uczestników konferencji otrzymają mailowe potwierdzenie udziału w konferencji.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Centrum Edukacyjnym Profilaktyki Problemowej Fundacji ETOH:

tel 22/836 80 89, tel 22/439 03 11, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program Konferencji

Zapraszamy !

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie