PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Szkolenie na temat pracy z osobami stosującymi przemoc w rodzinie - 25-26 października 2018r.
Zapraszamy do udziału w szkoleniu dotyczącym pracy z osobami stosującymi przemoc w rodzinie. Szkolenie odbędzie się w dniach 25-26 października 2018r.  w Warszawie. Uczestnicy wysłuchają wykładów dotyczących m.in. specyfiki funkcjonowania osób stosujących przemoc w rodzinie, zasad kontaktu, podejmowania interwencji  i pracy z takimi osobami oraz prawnych aspektów przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W trakcie szkolenia uczestnicy wysłuchają wykładów dotyczących m.in. specyfiki funkcjonowania osób stosujących przemoc w rodzinie, zasad kontaktu, podejmowania interwencji  i pracy z takimi osobami oraz prawnych aspektów przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Podczas zajęć seminaryjno-warsztatowych uczestnicy będą ćwiczyli prowadzenie rozmów z osobami stosującymi przemoc, w tym podejmowanie motywowanie do zmiany zachowania.

Udział w szkoleniu dla uczestników jest bezpłatny - koszty związane z ich zakwaterowaniem, wyżywieniem i dydaktyką ponosi PARPA. Warunkiem niezbędnym do zakwalifikowania do udziału w szkoleniu jest odesłanie do Agencji do dnia 28 września 2018r. do godz. 15.00  wypełnionego formularza zgłoszenia (w załączeniu)  pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 O udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Osoby zakwalifikowane (50 osób) zostaną indywidualnie powiadomione o miejscu i programie szkolenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem ds. rodziny i młodzieży PARPA (tel. 022/2506357 lub 22/2506349)

formularz zgłoszenia <<<<<

program szkolenia <<<<<

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie