PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

EGZAMIN CERTYFIKACYJNY NA SPECJALISTĘ PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ/INSTRUKTORA TERAPII UZALEŻNIEŃ - 8.VI-10.VI BR.

Egzamin certyfikacyjny dla osób ubiegających się o tytuł specjalisty psychoterapii uzależnień/instruktora terapii uzależnień odbędzie się w dniach 8 – 10 czerwca (wtorek – czwartek) w Ośrodku Szkoleniowym EXPLORIS przy ul. Erazma Ciołka 6 w Warszawie (www.exploris.pl - mapa z lokalizacją Ośrodka znajduje się na stronie). Ulica Ciołka jest prostopadła do jednej z głównych ulic dzielnicy Wola tj. do ulicy Górczewskiej.

Dla osób zmotoryzowanych są ogólnodostępne miejsca postojowe/niestrzeżone pod Ośrodkiem.

Osobom korzystającym z komunikacji miejskiej polecamy stronę www.ztm.waw.pl z mi.n. rozkładem jazdy. Są dwa przystanki autobusowe: oba o nazwie Ciołka. Jeden jest na ul. Górczewskiej za skrzyżowaniem z ul. Ciołka (zatrzymują się tu 171, 190, 309, 410, 501, 507, 523, E-2, Nocny 43); drugi jest dla tych autobusów, które skręcają w ul. Ciołka - na ul. Ciołka tuż za skrętem z ul. Górczewskiej (129, 159, 167). Spod Dworca Zachodniego jest bezpośrednie połączenie liniami 507 i 523 a spod Dworca Centralnego - 501.

PARPA nie zapewnia osobom zdającym wyżywienia ani noclegu w związku z powyższym osoby zainteresowane wykupieniem wyżywienia bądź noclegu w Ośrodku Exploris proszone są o kontakt z Ośrodkiem - 22 691 33 00, 691 34 00.

Każdego dnia o godz. 9.00 egzamin rozpoczyna się trwającym do dwóch godzin pisemnym sprawdzianem wiedzy. Osoby, które zaliczą pisemną część egzaminu dopuszczone zostaną do części ustnej.

Kolejność wejść na egzamin ustny w podziale na dni, godziny w obrębie czterech egzaminujących komisji zamieszczony został poniżej
. Każda z osób przystępuje do części pisemnej i ustnej w obrębie wyłącznie jednego dnia, co oznacza, że po odnalezieniu się na poniższych listach do egzaminu ustnego np. w dniu 9 czerwca należy w tym samym dniu przystąpić o godz. 9.00 do egzaminu pisemnego. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość. Życzymy powodzenia.

Kolejność wejść na egzamin w dniu 8 czerwca

Kolejność wejść na egzamin w dniu 9 czerwca

Kolejność wejść na egzamin w dniu 10 czerwca

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie