PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w dniach 9-11 czerwca 2008 r. organizuje IX konferencję profilaktyczną pn.: „Zagrożona młodzież – wyzwania dla współczesnej profilaktyki”

Konferencja adresowana jest do osób zajmujących się profesjonalnie profilaktyką problemową. Zapraszamy do udziału instruktorów programów profilaktycznych, osoby zajmujące się szkoleniami w zakresie programów profilaktycznych, pełnomocników i koordynatorów lokalnych działań profilaktycznych, pedagogów szkolnych oraz nauczycieli realizujących działania profilaktyczne.
Tematyka tegorocznej konferencji będzie próbą pokazania różnych obszarów pracy profilaktycznej. Wykłady i warsztaty dotyczyć będą m.in.:


Ø diagnozy skali zachowań ryzykownych młodzieży,
Ø przyczyn i uwarunkowań zachowań problemowych młodzieży
Ø umiejętności wychowawczych nauczyciela, zwłaszcza w trudnych sytuacjach
Ø roli nauczyciela/wychowawcy jako mediatora w szkolnych sytuacjach problemowych,
Ø dziewcząt jako grupy ryzyka.


W trakcie konferencji będziemy chcieli też zaprezentować kilka interesujących projektów i programów profilaktyki problemów dzieci i młodzieży.

Konferencja odbywać się będzie w Wojskowym Zespole Wypoczynkowym w Kościelisku k/Zakopanego. Planowany koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 220 zł/os. Opłata konferencyjna pokrywa część kosztów pobytu w ośrodku. Pozostałe koszty ponosić będzie PARPA.

Prosimy o nadsyłanie ankiet zgłoszeniowych na adres:
Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
ul. Szańcowa 25; 01-458 Warszawa; fax. 022 836 81 66
Termin nadsyłania zgłoszeń: do dnia 12 maja 2008 roku.

Kwalifikacja odbywać się będzie na podstawie informacji zawartych w ankietach zgłoszeniowych. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc jednym z kryteriów naboru do uczestnictwa w konferencji będzie też kolejność zgłoszeń.

Dokładne informacje (w tym numer konta do przesłania zaliczki) i program konferencji zostaną przesłane do osób zakwalifikowanych wraz z imiennym zaproszeniem, po zakończeniu kwalifikacji.

W przypadku pytań proszę kontaktować się z:

p. Robert Frączek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 022 532 03 48

Tu karta zgłoszenia

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie