PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Konferencja - Opracowanie zasad współpracy międzyresortowej na poziomie środowisk lokalnych w celu pomocy dziecku i rodzinie w specjalistycznych placówkach wsparcia dziennego – świetlicach socjoterapeutycznych; 2-3 grudnia 2008r. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Odrębna 4, 04-867 Warszawa-Miedzeszyn

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Centrum Metodycznym Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwem Sprawiedliwości, Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Rzecznikiem Praw Dziecka oraz Komenda Główną Policji organizuje w dniach 2-3 grudnia 2008r. konferencję ogólnopolską, której celem jest opracowanie zasad współpracy międzyresortowej na poziomie środowisk lokalnych w celu pomocy dziecku i rodzinie w specjalistycznych placówkach wsparcia dziennego, w tym w świetlicach socjoterapeutycznych.
Na konferencję zaproszeni zostaną przedstawiciele poszczególnych resortów oraz przedstawiciele specjalistycznych placówek wsparcia dziennego, w tym świetlic socjoterapeutycznych, w liczbie 40 osób.
Osoby reprezentujące świetlice socjoterapeutyczne zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie go na adres elektroniczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20 listopada 2008r.
Organizator konferencji pokrywa koszt wyżywienia i noclegu, uczestnicy ponoszą jedynie koszty podróży.
Rezerwacja noclegów zostanie dokonana zgodnie z wcześniejszym zgłoszeniem zapotrzebowania.
Więcej informacji o konferencji udziela pani Jolanta Terlikowska oraz Krzysztof Górski
tel. (022) 532 03 20.

Tu karta zgłoszeniowa do ściągniecia >>>>>

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie