PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

„Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w dniach w 8-10 czerwca 2009 r. organizuje XII Ogólnopolską Konferencję szkoleniową – „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym. Wspieranie rozwoju i edukacji dzieci w świetlicach socjoterapeutycznych”. Konferencja odbędzie się w Zakopanem w Ośrodku Wczasów MSWiA „Dafne” ul.Jagiellońska 30, Tel. +48 18 202 43 43 , +48 18 206 60 07.

Do udziału w tegorocznej konferencji zaprosiliśmy pracowników świetlic socjoterapeutycznych oraz przedstawicieli instytucji działających na rzecz dzieci z rodzin z problemem alkoholowym.

Organizowane przez PARPA od lat konferencje „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym” służą pomocą merytoryczną pracownikom świetlic oraz wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz dzieci z rodzin z problemem alkoholowym, są także narzędziem wymiany doświadczeń i integracji środowiska.

Program tegorocznej konferencji będzie koncentrował się wokół zagadnień związanych ze wspieraniem rozwoju dzieci ze środowisk zagrożonych, rozumieniem problemów dzieci w konte a także z rozbudzaniem motywacji i chęci dzieci do nauki. Trzydniowe spotkanie profesjonalistów będzie także dotyczyło współpracy świetlic ze szkołą w celu poprawy szans edukacyjnych dzieci.

Jak co roku uczestnicy będą mieli okazję do pogłębienia swoich umiejętności pracy z dziećmi rodziną oraz polepszania współpracy na rzecz dzieci ze środowisk zagrożonych swoim środowisku lokalnym.

Konferencja będzie okazją do nabycia przez uczestników nowych umiejętności oraz poznania skutecznych technik terapeutycznych i metod pracy z dziećmi. W związku z tym uczestnicy będą mieli możliwość udziału w praktycznych warsztatach odbywających się w małych grupach. Zajęcia warsztatowe i wykładowe będą prowadzone przez zespół praktyków - psychologów i pedagogów z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i rodziną.

Program konferencji wraz z listą osób zakwalifikowanych do udziału oraz innymi szczegółowymi informacjami znajdują się w plikach poniżej.

Ewentualne pytania proszę kierować do Pana Krzysztofa Górskiego - Dział Rodziny i Młodzieży tel. +48 22 532 03 02 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

program XII Konferencja.doc

lista_uczestnikow.doc

info.doc

mapka.jpg

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie