PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Konferencja „Współpraca. Ku wspólnym rozwiązaniom” organizowana przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Urząd Miasta Lublin, skierowana do przedstawicieli samorządów gminnych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych ze szczególnym uwzględnieniem stowarzyszeń abstynenckich.

Szanowni Państwo,
Pragnę zaprosić Państwa do udziału w konferencji pt. „Współpraca. Ku wspólnym rozwiązaniom” organizowanej przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Urząd Miasta Lublin, skierowanej do przedstawicieli samorządów gminnych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych ze szczególnym uwzględnieniem stowarzyszeń abstynenckich.

Konferencja odbędzie w dniach 19-21 kwietnia 2012 roku w Lublinie, w Hotelu Victoria, ul. Narutowicza 58/60 , www.hotel.victoria.lublin.pl.
Wiodącym tematem spotkania będzie współpraca samorządów gminnych oraz organizacji pozarządowych w obszarze realizacji zadań publicznych z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. Poruszone zostaną również problemy powstające przy realizacji ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, przekładające się bezpośrednio na jakość podejmowanych działań, wynikających z gminnych programów profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. Celem Konferencji jest przede wszystkim przedstawienie a także wypracowanie rozwiązań na miarę Dobrych Praktyk, które posłużą zacieśnianiu i umacnianiu współpracy organów administracji z trzecim sektorem.

W przypadku zainteresowania udziałem w konferencji prosimy o przesłanie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego załączonego do zaproszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 marca 2012 r.
Pierwszeństwo udziału w konferencji będą miały osoby zgłaszające się jako przedstawiciele samorządu oraz organizacji pozarządowej z tej samej gminy.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

W związku z dofinansowaniem uczestnictwa w konferencji przez PARPA i Urząd Miasta Lublin, koszt udziału wynosi:

  • dla przedstawiciela samorządu gminnego 360 zł.
  • dla przedstawiciela organizacji pozarządowej 150 zł

Noclegi zostaną zarezerwowane w pokojach dwuosobowych. Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji do dnia 6 kwietnia 2012 r. – otrzymają potwierdzenie udziału w konferencji wraz ze szczegółowymi informacjami (w tym program konferencji) oraz numerem konta, na który należy dokonać opłaty konferencyjnej. W przypadku pytań proszę o kontakt z pracownikiem Działu Programów Lokalnych, panią Grażyną Ziółkowską tel. (22) 25-06-327 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia na konferencji!

>>>>> Formularz zgłoszeniowy do pobrania. <<<<<

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie