PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

W dniach 13-15 maja 2013 w Zakopanym, odbędzie się XVI konferencja szkoleniowa – „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym"

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału osoby z grona pracowników świetlic socjoterapeutycznych, opiekuńczo-wychowawczych oraz przedstawicieli innych placówek pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym. Opłata konferencyjna wynosi 250 zł. W ramach tej opłaty organizatorzy gwarantują udział w zajęciach, nocleg, wyżywienie, materiały konferencyjne. Zgłoszenia należy nadsyłać do 26 kwietnia, na załączonej karcie zgłoszenia.

Celami tegorocznej konferencji jest zapoznanie uczestników z metodami pracy z dziećmi prezentujących specyficzne trudności, metodami pracy z rodzinami wieloproblemowymi i z młodzieżą. W trakcie warsztatów w małych grupach uczestnicy będą mieli okazję poznać konkretne metody pracy. Uczestnicy wysłuchają następujących wykładów:

  • Dr hab. Tomasz Biernat „Wartości duchowe w pracy socjalno-wychowawczej”
  • Prof. dr hab. Maria Deptuła „Tworzenie dzieciom z rodzin z problemem alkoholowym warunków sprzyjających rozwojowi kompetencji interpersonalnych”
  • Tomasz Świtek "Rodzina z deficytami, rodzina z zasobami …. lecz nie podskoczysz wyżej…"
  • Jacek Szczepkowski „Ścieżki do zmiany czyli jak pracować z tzw. trudną młodzieżą”

W przypadku pytań proszę o kontakt z Joanną Lisota, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 22 25 06 302.

>>>>> Ankieta zgłoszeniowa <<<<<

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie