PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

W dniach 27-28 maja 2013r. Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje w Warszawie szkolenie dla osób pracujących w punktach konsultacyjnych dla członków rodzin z problemem alkoholowym i problemem przemocy.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy zarówno psychologów, pedagogów, terapeutów uzależnień jak i prawników.

Celem przedsięwzięcia będzie m.in. omówienie psychologicznych zasad prowadzenia rozmowy z członkami rodzin z problemem przemocy, podejmowania interwencji i udzielania pomocy oraz poznanie przepisów prawa umożliwiających skuteczne przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, a także ćwiczenie umiejętności nawiązywania kontaktu i prowadzenia rozmowy z członkami rodzin z problemem przemocy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Koszty związane z udziałem w szkoleniu (zakwaterowanie, wyżywienie, dydaktyka) ponosi PARPA.

Warunkiem niezbędnym do zakwalifikowania do udziału w szkoleniu jest odesłanie do dnia 8 maja br. do Agencji wypełnionej ankiety zgłoszeniowej (w załączeniu) – faxem 22/2506360, e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą (PARPA, Al. Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa).

Szkolenie jest adresowane przede wszystkim do przedstawicieli gmin wiejskich i miejsko- wiejskich. O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. W miarę wolnych miejsc będą przyjmowane także osoby reprezentujące gminy miejskie.

Osoby zakwalifikowane (55 osób) zostaną indywidualnie powiadomione o miejscu i programie szkolenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem ds. rodziny i młodzieży PARPA (tel. 022/250 63 57 lub 22/250 63 49)

>>>>> Ankieta zgłoszeniowa <<<<<

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie